Fotografie: Z prvního běhání

By Jáchymův svět - června 13, 2015

Krom toho, že jsem začal cvičit, rozhodl jsem se ke svým zájmům připojit další koníček, kterému se bohužel nemohu věnovat ve všední dny. Dnes jsem začal běhat a hodlám v tom o každém víkendu pokračovat. Není nic lepšího, než si po stereotypu všedních dnů odpočinout během v přírodě, nabrat novou sílu, nový dech, je to prostě úžasný relax. Krom toho může člověk v přírodě pořídit celkem pěkné fotky a o ty mé z dnešního běhání se s vámi nyní podělím. Předem se omlouvám za kvalitu, brzy začnu fotit klasickým fotoaparátem, zatím se však musím spoléhat jen na vestavěný fotoaparát v mobilu. Fotek bych pořídil mnohem více, bohužel mi běhání překazil blížící se déšť a bouřka... A přiznám se, trochu jsem se bál, aby mě nezasáhl blesk. :D :)

Všem přeji hezký zbytek víkendu.

PS: Pokud se Vám můj blog a mé příspěvky líbí, můžete mě podpořit tím, že se připojíte k mé facebookové stránce, like jí můžete dát vpravo nahoře. Díky tomu budete moci pravidelně odebírat mé příspěvky. :)

Místní rybníček, sloužící hlavně rybářům, po dlouhé době jsem viděl i lekníny. :) JŠ, 2015
Lepší než botanická zahrada, JŠ, 2015
Keřík, JŠ, 2015
Starý železniční most, přes který už dávno žádný vlak nejezdí, JŠ, 2015
Cesta života? JŠ, 2015
Příroda, JŠ, 2015
Když se člověk podívá vzhůru, uvědomí si, jak je oproti přírodě malinký, JŠ, 2015
Rybníček ještě jednou, JŠ, 2015
A rybník potřetí, JŠ, 2015
Ticho před bouří, JŠ, 2015

 • Share:

You Might Also Like

5 komentářů

 1. Běhat je naprosto úžasný, nejlepší na přemýšlení :-)
  Nejraději bych taky vyrazila, ale momentálně prší. Fotky se ti ohromě povedly, připomínají mi ty mé, jelikož jsem fotila také rybník a cesty :-D Ale opravdu moc se ti povedly a vůbec nevadí, že jsou foceny mobilem :-)
  Moc se mi líbí ta 1,4 a předposlední! Ty jsou fakt perfektní!

  OdpovědětVymazat
 2. Moc pěkné fotky :) Běhání je fajn relax, obzvlášť pak venku v přírodě. Já se raději procházím, popř. občas vyjedu na kolečkových bruslích.

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji Vám za krásné komentáře! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Běhání je moc fajn :). Taky si ráda občas zaběhám, i když se přiznám, že většinou dávám přece jen přednost in-line bruslím, nebo kolu :)).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se zase přiznám, že na bruslích jezdit neumím. Dvakrát jsem to zkusil a pokaždé jsem si rozbil, jak se říká, hu.. :) Takže tak. A kolo teď bohužel nemám. :)))

   Vymazat