Březnové novinky na blogu

By Jáchymův svět - března 02, 2017

Moji milí,

vítám vás u prvního článku v tomto měsíci, který věnuji novinkám, které jsem si pro vás na tomto blogu nachystal. V tomto roce jsem se rozhodl blog trochu rozhýbat a být aktivnější, než v loňském roce, což se mi zatím daří. Nyní už tedy k novinkám na blogu.Jedním z velkých nedostatků, byla prázdná stránka o autorovi. Původní příspěvek jsem se rozhodl aktualizovat, nakonec můj plán skončil tím, že pokud jste si na autora klikli, nalezli jste pouze prázdnou stránku. To jsem nyní napravil a stručně na stránce představuji sebe i můj blog. Podívat se můžete zde.

Další novinkou je zredukování počtu štítků. Uvědomil jsem si, že seznam štítků je příliš dlouhý a obsahuje spoustu zbytečností. Proto některé štítky ze seznamu odstranil a ponechal pouze ty, které nejčastěji používám.

Třetí věc, na kterou jsem se zaměřil, jsou pravidelní čtenáři. Tato kolonka na mém blogu dlouho chyběla, konečně je tedy tady a pokud můj blog rádi sledujete, můžete mě podpořit a přidat se mezi mé pravidelné čtenáře, minimálně mi tím uděláte radost.

V sloupci napravo také naleznete odkaz na nejčtenější článek v posledním měsíci. Tento odkaz pravidelně, každý měsíc aktualizuji.

Dále jsem svůj blog zaregistroval na agregátoru blogů a na blogru.

V nejbližší době vyjde článek, který bude věnován druhému výročí blogu. Chystám také sérii článků, které budou přinášet jakési recenze mých oblíbených pražských míst.

S tímto blogem také souvisí stránka Ryze české/slovenské blogy, kterou jsem založil a podílím se na ní jako jeden ze správců. Pokud vám tedy anglické nadpisy u článků přijdou otravné a rušivé, přidejte se mezi nás.

Nakonec bych rád zmínil také možnost zasílat mi případné dotazy a zpětnou vazbu, na které bych rád reagoval. Bohužel této možnosti zatím nikdo nevyužil. Máte-li tedy dotaz, neváhejte a zašlete mi jej sem.

Tímto bych se s vámi pro dnešek rozloučil.

Hezký jarní měsíc všem!


Jáchym

  • Share:

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Na tvůj blog jsem narazila náhodou na Blogr.cz a celkem ráda bych se sem vracela. Doufám, že tu najdu nějaké recenze na přečtené knihy. Fantasy mám ráda, takže doufám, že se podělíš o nějaké své názory. ;)

    OdpovědětVymazat