Vánoční přání

By Jáchymův svět - prosince 22, 2017

Milí přátelé, čtenáři a návštěvníci,


zítra odjíždím na svátky za rodinou a nevím, zda bude ještě čas něco napsat, tudíž mé vánoční přání zveřejním už dnes.

Tímto přeji všem, kteří po celý rok tvrdě pracovali, aby si užili alespoň pár dní volna a pořádně si odpočinuli. Totéž přeji i těm, kteří jsou ještě školou povinní, nebo pracují, i když co si budeme podívat, z pohledu dospělého člověka je škola flákačka (aspoň ta základní a střední, z vysokou zkušenost nemám). 

Dále přeji všem, aby nejkrásnější svátky v roce prožili pokud možno ve společnosti svých blízkých a těch, které mají rádi. Pevně věřím, že bez přetvářky, dohadů a hádek. Všem těm, kteří nemají s kým svátky strávit přeji, aby to přežili bez úhony a pokud možno, příští rok měli s kým svátky oslavit.

Všem lidem, kteří předvánoční dobu trávili tím, že se stresovali a byli díky tomu zlí na ostatní kolem sebe, lítali jako splašení, aby nakoupili co nejvíce dárků a jídla přeji, aby si uvědomili, že Vánoce by neměly být svátky konzumu a objevili co nejdříve jejich pravý význam. 

Nu a nakonec vám všem přeji jenom krásné dárky přímo od srdce, mnoho dobré nálady, nádherných zážitků a ať se příští rok zase sejdete se svými blízkými. A ještě mě tak napadlo jedno přání a to, abyste se moc nepřejedli a v pohodě zapnuli kalhoty.

Zkrátka všem přeji co nejkrásnější prožití Vánoc!
  • Share:

You Might Also Like

1 komentářů