Focení: červen 2018

By Jáchymův svět - srpna 11, 2018

Milí moji,

dnes bych vám chtěl představit sérii fotografií, kterou jsme pořídili s mou kamarádkou Luckou v červnu 2018. Bylo to již podruhé, co jsem Lucce stál před objektivem a musím napsat, že od té doby urazila obrovský kus cesty. Focení s Luckou je vždy velká zábava. Tentokrát jsme fotografovali především v Zahradách Kinských, na Petříně a pod Strahovským klášterem.

První sérii (tu si můžete prohlédnout zde) jsme nafotili v listopadu 2017, kdy nám počasí moc nepřálo. Na rozdíl od podzimního focení, jsem se tedy letos i převlékal a focení tak bylo pestřejší. Navíc nám počasí opravdu přálo. Tedy až do chvíle, kdy jsme došli na Strahov, v tu chvíli začal asi největší letošní liják, kdy se ulice Prahy proměnily v potoky a my jsme uvázli v takovém malém domečku při vstupu do vinic na Strahově, spolu s asi dvaceti turisty. I tak jsme domů dorazili jako vodníci. Nicméně výsledek stojí za to a fotografie si nyní můžete prohlédnout.

Pokud by vás zajímala další Lucčina tvorba, můžete se na ní podívat na její facebookové stránce, kde ji můžete také kontaktovat v případě zájmu o focení (platí pro Prahu a okolí). Odkaz naleznete zde

.

  • Share:

You Might Also Like

0 komentářů