O tom co bylo a bude

By Jáchymův svět - srpna 07, 2018

Milí přátelé, čtenáři a návštěvníci,


po dlouhé době se vracím, abych vám napsal pár řádků. Začátkem roku jsem měl mnoho plánů a nápadů. Ale určitě to všichni znáte, občas člověk plánuje a realita je pak jiná. Takže namísto mých původních záměrů jsme tu měli nejdelší odmlku, kterou jsem na blogu zaznamenal. Naštěstí, myslím si, že jsem člověk zodpovědný a tak jsem samozřejmě vždy počítal s myšlenkou, že se k blogu časem vrátím a přinesu vám nové články. Koneckonců by byla škoda, nechat "zemřít" blog, který oslavil v březnu třetí narozeniny. Takže nyní už k tomu co bylo a co bude.Předně, krom blogu jsem další narozeniny, již dvacáté šesté oslavil i já. Období kolem narozenin je pro mě vždy tím, kdy rozjímám nad uplynulými léty, bilancuji, hodnotím a přemýšlím, jakým směrem bych se chtěl ubírat dál. Tak, jako všichni okolo mě, i já zraji a občas dospěji k zásadním rozhodnutím. Letos jsem se začal cítit trochu unavený a tak jsem se rozhodl některé věci změnit. Otevřel jsem pomyslné dveře, abych si pustil do života trochu čerstvého vánku. Rozhodl jsem se například změnit zaměstnání a posunout se v životě zase o kousek dál a přijmout nové výzvy. Pomyslný restart mi vždy pomáhal překlenout složitá období a chytit nový dech. 

Teď už k tomu, co bude. Máme okurkovou sezónu a je čas si odpočinout od politických taškařic, kterým jsem se zevrubně věnoval v několika článcích na přelomu starého a nového věku. Jaro a léto jsem trávil krom jiného i tím, že jsem občas vycestoval z Prahy, takže vám hodlám přinést pár článků o místech, především hradech a zámcích, které jsem letos navštívil. Podělit se s vámi hodlám i o sérii nových fotografií, které jsme nafotili v černu s mou talentovanou kamarádkou, která má dle mého potenciál dotáhnout to daleko.

Nu a nakonec se hodlám pustit do nového projekt, kdy chci otevřít rozhovory s obyčejnými lidmi, jejichž tvorba a práce mi přijde jakýmkoliv způsobem zajímavá. Začnu rovnou s rozhovorem s mojí kamarádkou Luckou, kterou jsem zmínil právě ohledně focení. Takže, pokud se vám má tvorba líbí, budu moc rád, když mě budete nadále sledovat, protože já na vás nezapomínám, byť jsou mé odmlky občas trochu delší.

Přeji vám krásný letní den.   • Share:

You Might Also Like

0 komentářů