Únorové novinky

By Jáchymův svět - února 15, 2020

Moji milí,

vítám vás u dalšího článku na mém blogu. Dnes si po delší době dovolím být trochu osobnější a odbočím od cestovatelských článků, kterým jsem věnoval prostor v posledních měsících. Podělím se s vámi totiž o to, co je u mě nového a co plánuji nejen na blogu do budoucna.

Předně bych chtěl poděkovat vám všem, kteří navštěvujete můj blog, protože letos jsem na blogu přivítal návštěvníka s číslem 30 000. Blog také příští měsíc oslaví již páté narozeniny. Když jsem jej v roce 2015 založil, ani ve snu by mě nenapadlo, že tak dlouho vydržím pracovat na jednom projektu a budu mít stále o čem psát. Za to patří velký dík především vám, kteří mé články čtěte, neboť jste mi velkou motivací, abych v mém úsilí pokračoval. V tomto roce se mi obzvláště daří a inspirace, jakoby přicházela sama od sebe. Rozhodně se tedy nehodlám v nejbližší odmlčet, ba právě naopak.

A o čem budou ty budoucí články? Mou velkou vášní je, jak jistě víte cestování. V nejbližší době dokončím sérii článků o Itálii. Brzy se dočkáte vyprávění o posledním dni v Římě a nejen to. Chystám také postřehy ze všedního života Italů, kde si dovolím i porovnání s naší vlastní zemí a naším způsobem života. Věřím, že toto téma bude pro vás zajímavé a snad se u něj i trochu pobavíte.

Na instagramu jsem si také v uplynulých dnech udělal menší anketu. Mým sledujícím jsem dal možnost hlasovat o tom, zda chtějí více článků zaměřených na cestování a nebo mám občas připravit i nějaké to povídání o životě, či zveřejnit ryze názorový článek. Anketa dopadla jasně a většina hlasujících zvolila možnost osobnějších článků o životě a názorech. Zpětná vazba je pro mě velmi důležitá a tak samozřejmě svůj závazek splním a brzy vám přinesu i mnohem osobnější články, kde se budu věnovat některým, z mého pohledu, důležitým tématům.

Ještě se vrátím k pátým narozeninám blogu. K tomuto výročí chystám na příští měsíc samozřejmě také článek a nejen to, připravuji totiž menší vizuální úpravy, které se dotknou celkového vzhledu blogu. Takže se můžete těšit a doufám, že mi zachováte přízeň!

Přeji vám všem hezké následující dny a brzy dám zase vědět.


  • Share:

You Might Also Like

0 komentářů