O čem budu psát, aneb plány na duben

By Jáchymův svět - března 31, 2020

Milí přátelé,


vítám vás u svého dnešního příspěvku. Letos to bylo již pět let, co jsem tento blog založil a k jeho narozeninám jsem publikoval tento článek. V tomto roce se mi podařilo blog slibně nakopnout a začal jsem celkem pravidelně několikrát do měsíce publikovat. Inspirace přicházela sama a do budoucna jsem měl spoustu plánů. Ovšem, stejně tak jako na vaše životy i na mě drtivě dopadla aktuální krize kolem koronaviru a pandemie zcela nabořila můj běžný život a zhatila všechny plány, které jsem na letošek měl. Těšil jsem se, že vyrazím na spoustu výletů a vycestuji do zahraničí a o tyto zážitky jsem se s vámi chtěl samozřejmě podělit a přinést inspiraci, kam vyrazit. To je bohužel nereálné a já jsem v posledních dnech začal přemýšlet o tom, o čem budu vlastně psát? Naštěstí jsem hned zahnal pochmurné myšlenky o nastávající tvůrčí krizi a nedostatku námětů. Podařilo se mi vymyslet alternativy, protože psaní mě baví, zabavím tím sebe a na chvíli snad i vás, protože co si budeme povídat, moc možností, jak se teď zabavit není. Konkrétně já sám trávím čas tím, že uklízím, čtu, občas si zahraji nějakou tu hru a telefonuji s přáteli i rodinou. 

V dubnu vám tedy naservíruji poslední ze série článků o Římě a pak trochu zapátrám v archivu a paměti a budu recyklovat. Zavzpomínám si na dovolenou v Istanbulu a podělím se s vámi o pár fotografií i míst, kam vyrazit . Dále si zavzpomínám na návštěvu Benátek. Samozřejmě o těchto cestách už jsem se na blogu zmínil, ale byly to spíše fotografické příspěvky. Nyní vám o těchto cestách povyprávím podrobně tak, jako o návštěvě Říma. Cestovatelské články proložím i nějakými názorovými články. 

V komentářích mi mimochodem můžete napsat, na jaké téma byste si rádi přečetl článek. Vaše zpětná vazba je vřele vítána. Doufám, že se máte všichni v rámci možností dobře. 

Hezký den všem, 

Jáchym 

 • Share:

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Taky jsem se chystala psát o výletech, ale mám utrum. Tedy pokud čtenáři nestojí o článek o výletech d kuchyně nebo koupelny :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doufejme tedy, že se brzy opatření trochu zmírní a bude možné vyrazit aspoň na výlety po Čechách. :) Je to hrozný, jak člověk v podstatě během pár dní přišel úplně o všechno, na co se těšil :D

   Vymazat
 2. No, jsme na tom podobně :-) Měla jsem v plánu nějaký ten výlet / pochod apod. (tu asi budu čerpat z toho, co jsem v minulosti nestihla zpracovat a mám k tomu podklady), a hlavně letos jsem měla v plánu víc se profilovat jako blog zaměřený především na reporty z akcí, a prozatím je s tím úplný utrum, že jo :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, no budeme si muset počkat. Snad to co nejdřííív skončí. :) Jinak pěkný blog! :)

   Vymazat