Jarní novinky

By Jáchymův svět - dubna 17, 2020

Milí přátelé,

vítám vás u dnešního příspěvku, který bude veskrze informativní. Podělím se s vámi o novinky, které pro vás na blogu chystám. Ještě před měsícem jsem se bál, že díky omezení volného pohybu a nemožnosti cestovat a vyrazit na výlety nebudu mít o čem letos psát a postihne mě těžká tvůrčí krize. Chyba lávky, ten čas krize jsem využil maximálně a hlavou se mi honí tolik nápadů, námětů a inspirace, že občas nemohu ani usnout. Dokonce jsem po dlouhé době vytáhl zápisník, abych si všechny ty nápady zapisoval a udělal v nich pořádek.

V první řadě spustím novou rubriku a začnu na blogu publikovat rozhovory. A s kým tyto rozhovory povedu? Okolo mě se pohybuje spousta mladých lidí, kteří mě motivují a inspirují a myslím, že mají co říci i ostatním. Jsou to lidé, kteří si šli za svými sny a nebáli se věnovat úsilí tomu, aby je proměnili ve skutečnost. Právě tyto lidi jsem se rozhodl oslovit. Společně s nimi proberu jejich zájmy, kterým se intenzivně věnují a tím co dělají už pozitivně ovlivnili nejednoho člověka okolo sebe. Těmito rozhovory chci také dokázat, že rozhodně není pravda tvrzení některých starších lidí, že ti dnešní mladí nemají o nic zájem a jenom pijí a sedí u počítače. Rozhovory budu vydávat přibližně jednou za měsíc. Více už, ale prozrazovat nebudu. První rozhovor budu publikovat již brzy.

Momentálně si hojně užívám procházek po parcích a přírodě. Nedávno jsem si zakoupil nový mobil a řeknu vám, to co ten fotoaparát dokáže je úžasné. Zatímco dříve mě bavilo fotit hlavně panoramata měst a památky, nyní mám radost z každého detailu, který dokážu novým fotoaparátem zvěčnit. Nejsem samozřejmě žádný profesionál, ale jen amatér, kterého baví fotit a dělit se s okolím o to co zachytil. No a proto budu každý měsíc vydávat článek s fotografiemi, které jsem za minulé čtyři týdny zachytil a k tomu bude i malé povídání.

Určitě jste si také všimli, že jsem poněkud překopal vzhled blogu. Nový kabátek blogu se mi líbí mnohem více, než ten předchozí a doufám, že se bude líbit i vám. Uznávám, že to není žádný zázrak, který je k vidění na jiných webech. Jenomže, spousta blogerů si stahuje již hotové šablony od jiných autorů. Já jsem si všechno udělal a zařídil sám a co jsem nevěděl, to jsem zjistil v návodech. Rozhodně, ale nepoužívám žádnou staženou šablonu (nic proti tomu nemám) a všechno je to tedy čistě autentické.

Už teď se těším na naše další setkání tady na blogu!

Krásný víkend všem.


Jáchym


  • Share:

You Might Also Like

0 komentářů