Typy lidí na seznamkách

By Jáchymův svět - dubna 07, 2020

Milí přátelé,

dnes jsem se rozhodl napsat něco pro odlehčení a možná pobavení. Mám tu pro vás článek o některých typech lidí na seznamkách. Internetové seznamování se již dávno stalo součástí našich životů spolu s rozvojem technologií. Na seznamkách člověk narazí na lidi všelijaké, ale občas se jedná o opravdový bizár a právě ten jsem pro vás vybral. Při psaní článků jsem využil jak osobních zkušeností, tak i vyprávění přátel a známých, kteří někdy internetové seznamování vyzkoušeli. Podobnost s některými jedinci je tedy čistě náhodná! :)

Takže tady máte ty, které jsem vybral.


Plačka se po třech letech rozešla, samosebou, že s tím největším debilem pod sluncem. Týden po rozchodu už se plačka cítí natolik sebejistá, že si založí profil na seznamce. Pokud máte tu smůlu, že se stanete obětí plačky a začnete si s ní psát, tak po dobu dalších tří týdnů budete svědky jejích výkyvů nálad. Ráno bude spokojená, odpoledne se, ale něco dozví o tom debilovi a bude to řešit nejen s celou rodinou a všemi přáteli, ale také s vámi. Po třech týdnech se plačka vrací k tomu debilovi, co jí už asi stokrát podvedl a je šťastná, protože on se přeci změní.

Pan diskrétní má v lepším případě na profilu fotku nabušeného těla, v tom horším nemá fotku žádnou. Pan diskrétní bude mít tisíc iracionálních výmluv, proč se vám neukáže. Vědu v tom, ale nehledejte, jediný racionální důvod je ten, že je ve vztahu. Pan diskrétní bude také velmi překvapen, když se s ním odmítnete sejít, jelikož nevíte o koho se jedná.

Povídálek si profil založil, protože hledá osudové setkání. Pokud si s ním začnete psát, budete si s ním už jenom psát. Povídálek je schopný si dopisovat dny, týdny, dokonce i měsíce (pokud jste takoví masochisté, že to vydržíte), ale vyznačuje se právě tím, že jenom píše a nikdy se s vámi nesejde. Je strašně vytížený a proto se nemůže sejít osobně, nicméně trávit 24 hodin na seznamce čas má.

Kamarád si založil profil, protože hledá kamarády. Asi totiž nechodí do práce a do společnosti, kde by mohl potkat nové lidi. V reálném životě je šťastně zadaný a spokojený, jeho láska samozřejmě o tom, že si hledá kamarády na seznamce neví. Občas vás kamarád bude lákat i k nestandardním přátelským úkonům.

Snílek si s vámi vymění pár zpráv, reálně vás neviděl, ale už po chvíli ví, že jste pro něj tou pravou osobou a bezmezně se do vás zamiluje. Druhý den přijde plánovaní budoucnosti.

Pan Fejk má zřejmě sebevědomí na bodu mrazu. Ze sociální sítě si fejk stáhne fotku a z mně neznámých důvodů si pak založí profil na seznamce a vystupuje jako někdo, kým není. Pravá zábava přichází, když pana fejka kontaktuje původní tvář z fotografie. V tu chvíli se fejk vypaří jako pára nad hrncem, nebo změní identitu.

Zpětná vazba je vítána. :) • Share:

You Might Also Like

2 komentářů

 1. Čekala jsem, že se u jednotlivých typů pobavím, místo toho jsem lehce vyděšená, jelikož jsem asi tak trošku masochistka. Seznamku jsem si založila jednou jedinkrát po pár skleničkách vína a od té doby si už několik měsíců sem tam píšu s jedním klukem. Už několikrát jsme se měli vidět, pokaždé to nevyšlo a naprosto na něj sedí popis povídálka. Děkuju za otevření očí! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, tak to mě mrzí. :) A přeji, abys příště poznala někoho, kdo nebude spadat do žádné z výše zmíněných kategorií.:)

   Vymazat