Poprvé v roce 2021

By Jáchymův svět - ledna 10, 2021

 Milí přátelé,

vítám vás u prvního článku v roce 2021, kterým zahájím mou letošní blogerskou sezónu. Předem bych vám všem chtěl poděkovat za vaší přízeň a popřát vám v Novém roce vše nejlepší. Hlavně, ať je ten rok lepší, než rok předchozí. Do nového roku jsem vstoupil úspěšně, po boku mých přátel a především bez kocoviny. Ono taky, co by člověk chtěl, když jsem vypil jen skleničku aperolu. Díky čisté hlavě jsem tak na nový rok mohl rozjímat, přemýšlet o tom, co mě čeká a o to bych se s vámi nyní rád podělil.

Ještě se stručně vrátím k tomu, co se mi podařilo v předchozím roce. Takže, loni se mi podařilo přestat kouřit, začal jsem cvičit, nabral jsem tolik kilogramů, že jsem se konečně dostal na mou vysněnou váhu a tu si už nějaký pátek úspěšně držím. Začalo se mi velmi dařit na instagramu, navázal jsem první spolupráci, poskytl první rozhovor. Byl to pro mě rok plný ztrát, ale také převratných změn. Události minulého roku mě hluboce ovlivnily, uvědomil jsem si, jak je důležité zdraví, jak smrtelný člověk je a že život je příliš krátký na to, abychom se stresovali malichernostmi. Proto si říkám, že je třeba z každého dne vytěžit maximum.

Rozhodl jsem se, že udělám maximum proto, aby byl tento rok lepší nejenom pro mě, ale také pro všechny mé blízké a známé. V prvé řadě chci v této náročné době hledat především pozitivní témata. Ve zprávách už cíleně pátrám vyloženě po tom, co mě zajímá a obsah filtruji. Chci ze svého života vytěsnit téma pandemie, jak jenom to bude možné. 

Letos mi bude 29 let, v příštím roce, dá-li ten nahoře, 30 let. Jakožto člověk, který je nesmírně ambiciózní, musím nutně přemýšlet nad tím, kam se chci posunout dál a bilancovat to, co už mám za sebou. A tak logicky vyvstal jeden z cílů pro tento rok. Rozhodl jsem se, že udělám maximum proto, abych se kariérně zase o něco posunul. To je pro mě v letošním roce priorita číslo jedna. Na to navazuje další cíl a tak trochu sen. Rád bych změnil bydlení a přestěhoval se do většího bytu. To je další věc pro kterou chci udělat maximum. Mám spoustu nápadů, jak by měl můj nový byt vypadat a jak si chci zařídit. Tak mi, prosím, držte palce, ať se mi to podaří dotáhnout do konce.

Začal jsem také trénovat angličtinu, kterou bych si rád výrazně zlepšil. K tomu jsem si pořídil naprosto úžasnou aplikaci Duolingo, kterou jsem si předplatil na rok. Pokud se chcete učit cizí jazyky, tak aplikaci můžu jen doporučit. Učíte se opravdu zábavnou formou a navíc aplikace motivuje člověka k tomu, aby si našel na angličtinu každý den aspoň 10 minut. Jo, kdyby se angličtina učila na školách tak, jako v této aplikaci, tak si myslím, že se člověk cizí jazyk naučí mnohem lépe.

Krom tradičního věnování se mým koníčkům, cestování, výletům, psaní, čtení, hraní her a malování, se hodlám více hýbat a cvičit. Nadále chci pokračovat v tvorbě tohoto blogu, rozvíjení mého instagramu. Sociální sítě považuji za opravdu silný nástroj naší doby. Svůj instagram bych chtěl v tomto roce využívat nejen k tomu, abych nechal ostatní trochu nahlédnout do mého světa a k tomu, abych navazoval zajímavé spolupráce, ale také bych se chtěl zapojit do nějakých prospěšných projektů. Mám pár nápadů a teď už zbývá je jen realizovat. 

Mým přáním je také věnovat více času rodině a přátelům, protože si uvědomuji, že to je to nejdůležitější co v našich životech máme. 

A co máte v novém roce v plánu vy? Dáváte si předsevzetí? Podělte se do komentářů.

 

Jáchym  • Share:

You Might Also Like

0 komentářů