Leden 2021

By Jáchymův svět - února 11, 2021

 Milí přátelé, 

vítám vás zase jednou u nového příspěvku na mém blogu. Rád bych navázal na "tradici", kterou jsem zahájil minulý rok, kdy začátkem každého měsíce shrnu měsíc předchozí a doplním jej o fotografie, které jsem v daném měsíci nafotil. Práci na tomto typu článků mi krom fotografií usnadní i diář, který jsem si pořídil už někdy na podzim s tím, že budu do něj vzorně zapisovat, co jsem kdy dělal. Neřekl bych, že si vedu přímo nějaký deník, spíše si poznamenávám, co jsem který den dělal. A teď už vzhůru k vyprávění o mém lednovém měsíci.

Do nového roku jsem vstoupil v Praze, po boku mých přátel. Neměl jsem žádnou kocovinu, jak bych taky mohl, když jsem na Silvestra vypil jen sklenku alkoholu. Upřímně, alkohol mi nějak přestal chutnat a už nějaký ten pátek mu neholduji. Leden utekl tak nějak rychle a já jej trávil především dlouhými procházkami, hlavně po Petříně.

V lednu jsem si také vzal týden dovolené. Po loňském krušném roce jsem se cítil opravdu vyčerpaný a vánoční dovolenou nikdy netrávím jako dovolenou v pravém slova smyslu, jelikož se jedná o jednu rodinnou návštěvu za druhou. Což je samozřejmě milé, hezké, ale člověk si moc neodpočine, když je pořád v pohybu a hlavně po celé svátky obklopen lidmi. A tak jsem si už v prosinci naplánoval týdenní dovolenou na leden, abych se zregeneroval a nabral nové síly.

Dovolenou jsem trávil absolutním relaxováním, zkouknul jsem seriály na netflixu, četl knihy, hrál hry, trávil čas dlouhými procházkami a viděl se s přáteli. Poslední víkend v lednu jsem vyrazil za rodinou do Teplic, abych rodině pomohl a zároveň s nimi strávil nějaký čas. 

Jak jste leden trávili vy? :)

  • Share:

You Might Also Like

0 komentářů