Únor 2021

By Jáchymův svět - března 05, 2021

 Milí přátelé,

vítám vás u nového článku u mě na blogu. Dneska přináším tradiční měsíční fotočlánek, který budu věnován mému únoru 2021. 

Polovina února se nesla ve znamení stěhování, zařizování a zabydlování. Jak jsem vám povyprávěl v tomto článku, přestěhoval jsem se do nového bytu ze kterého mám opravdu velkou radost. Celý byt jsem zařídil podle mého vkusu a vtiskl mu osobitou tvář. Samozřejmě mě ještě čekají nějaké drobnosti, nákup dekorací, zařízení předsíně, ale to podstatné je už hotovo. 

V únoru jsem ještě před uzávěrou stihl opravdu malou a decentní kolaudaci s přáteli. Za mé přátele jsem opravdu moc rád, protože se všichni vzájemně držíme nad vodou. Jsme tu už v podstatě nějaký ten pátek uvězněni bez možnosti vidět rodinu. Moji přátelé to měli horší, jelikož pochází ze Slovenska a tak samozřejmě nemají absolutně možnost se momentálně s rodinou vidět. Já jsem se k nim v tomto utrpení přidal o víkendu, protože vzhledem k novým nařízením také nemohu vycestovat z Prahy. 

Člověk se snaží být optimista a doufat, že se vše vrátí jednoho dne k normálu, ale čím déle to trvá, tím skeptičtější je. Občas už také propadám stavům, kdy si říkám, že tohle asi nikdy neskončí. No, uvidíme. Krom stěhování se v únoru v podstatě nic zajímavého nepřihodilo. Proto nebudu dnes plýtvat zbytečnými slovy a podělím se s vámi o pár fotografií z února.

Všem přeji pokud možno, co nejlepší dny a budu se těšit zase někdy příště (a brzy!). 


Jáchym

 • Share:

You Might Also Like

2 komentářů

 1. Tento blog jsem objevila až teď a jsem ráda, že jsem si mohla přečíst některé články.
  Fotky jsou moc pěkné. Letos to z té zimy byl i mírný přechod do jara a to je dobře. :)

  Ta doba v tomhle bohužel nestojí za nic. Já to sice mám blízko k rodině, protože jsme všichni kousek od sebe, ale nemůžu navštívit svoji kamarádku, která bydlí u Prahy. Tak doufejme, že se to brzy všechno zlepší. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Jsem moc rád, že se ti blog líbí. :) Já už studuji ten tvůj. Hlavně, že už nám to jaro konečně začíná. Jen sluníčko by mohlo vydržet déle, než jeden den! :)

  OdpovědětVymazat