Duben a květen 2021

By Jáchymův svět - června 11, 2021

 Milí moji,

vítám vás u nového článku u mě na blogu, který budu věnovat shrnutí uplynulých měsíců, konkrétně dubnu a květnu. Tentokrát tento tradiční článek vydávám rovnou za dva měsíce. Ono by se totiž ve zkratce dalo říci, že v dubnu a květnu bylo tak ošklivo, sychravo a chladno, že bylo jen málo příležitostí pořídit nějaké fotky. Ale, abych se jen alibisticky nevymlouval, tak jsem blog taky trochu zanedbával, protože jsem se věnoval i jiným aktivitám a blog a instagram šly dočasně stranou. Nebyl bych to, ale já, abych se po čase nevrátil s novou energií.


V dubnu jsem zase jednou začal psát novou životní kapitolu, v zaměstnání jsem nastoupil na novou pozici. Z nové pozice jsem opravdu nadšený a nadšení neopadlo ani nyní. Mám totiž pocit, že jsem dostal pracovní náplň, která je ušita na míru mému naturelu a dovednostem. V nové pozici jsem se opravdu našel, spolupráce s mými kolegy je skvělá a já mohu po delší době zase zmínit, že do práce chodím opravdu rád a že mi dělá radost. Nezbývá mi, než vyjádřit naději, že to tak snad zůstane i do budoucna.

V dubnu jsem se také vypravil na návštěvu za rodinou, abych se zúčastnil rodinné oslavy, která se opravdu povedla a všichni jsme si to moc užili. Jen škoda toho počasí, protože zatímco v předchozích letech bychom mohli sedět venku pod pergolou, tentokrát jsme museli sedět doma. O týden později, stále ještě v dubnu, jsem po dlouhých měsících vyrazil také na návštěvu za mou sestrou, jejím manželem, neteří a synovcem. Přijala také druhá sestra, takže to bylo další větší rodinné setkání, které opět bylo moc fajn.

V květnu jsem drobátko změnil image a ze světlejších vlasů jsem se vrátil k mému přirozenějšímu tmavšímu odstínu. Také jsem si nakoupil pár nových kousků do šatníku, protože jsem za poslední rok drobátko nabral na váze a tak už některé starší kousky z minulého jara neunosím.

Začalo být konečně trochu lepší počasí a situace okolo té nekonečné pandemie se začala zlepšovat, s kamarádkou jsme tedy konečně občas zavítali také do kanceláře a pak vyrazili na procházky Prahou. Po delší době jsem se s kamarádem vypravil také na Pražský hrad. Na konci května jsem se opět vypravil za rodinou a to na další rodinnou oslavu. Bylo to opravdu milé setkání, navíc jsme se po opravdu dlouhé době viděli i se členy rodiny, kteří žijí v zahraničí. Na závěr krátkého shrnutí vám sem hodím také pár fotek. :) 


  • Share:

You Might Also Like

2 komentářů

  1. přeji, ať se v práci daří a jsi spokojený jako doteď :) fotky jsou moc pěkné, takové veselé a čiší z nich pozitivismus :)

    OdpovědětVymazat